  3. Whirlpool WAM87WBE
Algemeen
  • Bouwvorm
    Vrijstaand
  • EAN
  • Fabrikant
    Whirlpool
  • Naam (NL)
    WAM 87W BE
  • Type wasmachine
    Voorlader
Prestaties en verbruik
  • Centrifugeerresultaat
    B
  • Energie-efficiëntieklasse
    A-10%
  • Energieverbruik per 100 wasbeurten
    42 kWh
  • Geluidsniveau (centrifugeren) bij standaard programma
    76 db
  • Maximaal toerental centrifugeren
    1400
  • Restvochtpercentage
    52 %
  • Vulhoeveelheid (wassen) bij standaard programma
    8 kg
  • Waterverbruik per standaard programma katoen 60°C
    47 liter
Programma's en functies
  • Anti-kreukfunctie
    Nee
  • Anti-vlekken
    Nee
  • Antibacterieel
  • Energiebesparingsfunctie
    Ja
  • Halve belading
    Ja
  • Kort programma
  • Koud wassen
  • Referentie programmaduur
    218 minuten
  • Stoomfunctie wasmachine
    Strijkwerk verminderen
Comfort
  • Automatische wasmiddeldosering
  • Automatische waterstandsaanpassing aan vulling
  • Balanssysteem
  • Beladingsherkenning
  • Binnenverlichting
  • Centrifugeren uitschakelbaar
  • Resttijdindicatie
  • Schuimherkenning
  • Toerental instelbaar
  • Trommelreiniging
  • Vuilherkenning
  • Zelfreinigende wasmiddellade
Bediening
  • Smart bediening
  • Soort bedieningselementen
    Draaiknop en Touch Control
  • Uitvoering display
    LED-display met Touch Control
Aansluiting
  • Aansluitspanning
    230 V
  • Aansluitstekker meegeleverd
  • Aansluitwaarde
    2200 W
  • Afzekering apparaat
    10 A
  • Frequentie
    50 Hz
  • Lengte aansluitsnoer
    140 cm
  • Warmwateraansluiting
Technisch
  • Positie deurscharnieren
    Links
Design
  • Basiskleur
    Wit
Maten en gewicht
  • Breedte
    600 mm
  • Bruto gewicht
    65.0 kg
  • Diepte
    550 mm
  • Hoogte
    845 mm
Specificaties
  • Draairichting trommel
    Één kant op
  • Geschikt voor was-droogzuil
  • Indicator einde cyclus
  • Maximale tijd voorprogrammering
    0-24 uur
  • Trommelinhoud
    65 liter
  • Type eindsignaal
    Akoestisch en optisch signaal
  • Type motor
    Koolborstelloos
  • Uitgestelde start
Toebehoren
  • Stelpoten
WAM87WBE wasmachine downloads
HandleidingProductinformatieEnergielabel
Whirlpool WAM87WBE
479,-
Te bezorgen vanaf 22 mei
Lentedeals
  • Vulgewicht: 8 kg
  • Energieklasse: A-10%