  4. Siemens SR55ZS10ME
Algemeen
  • Bouwvorm
    Inbouw
  • EAN
  • Fabrikant
    Siemens
  • Naam (NL)
    SR55ZS10ME
  • Serie
    Siemens iQ500
  • Type vaatwasser
    Half geïntegreerd
Prestaties en verbruik
  • Energieverbruik per 100 cycli
    59 kWh
  • Energie-efficiëntieklasse
    C
  • Geluidsniveau
    42 db
  • Waterverbruik per standaard programma
    8,9 liter
Programma's en functies
  • Aantal programma's
    6
  • Extra functies
    SpoD VarioSpeedPlus, Remote Start, Machine Care, Intensive Zone, Brilliant dry,
  • Halve belading
    Nee
  • Kort programma
    Ja
  • Referentie programma
    Eco
  • Referentie programma: temperatuur
    50 °C
  • Referentie programmaduur
    195 minuten
  • Soort programma's
    Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intensief 70 °C, Snel 60 °C, brilliantShine 40 °C, Favoriet
Comfort
  • Afwasmiddelherkenning
    Ja
  • Automatische deuropening
    Nee
  • Binnenverlichting
  • ComfortLift
  • Indicator glansspoelmiddel
  • Indicator zout
  • Push to open
  • Soft-Close
  • Type projectie
    Geen
  • Verstelbaar bovenrek
Bediening
  • Positie bedieningspaneel
    Voorzijde
  • Smart bediening
  • Soort bedieningselementen
    Druktoetsen
  • Uitvoering display
    LED-display
Aansluiting
  • Aansluitspanning
    220-240 V
  • Aansluitwaarde
    2400 W
  • Afzekering apparaat
    10 A
  • Frequentie
    50 Hz
  • Lengte aansluitsnoer
    175 cm
  • Lengte aanvoerslang
    165 cm
  • Lengte afvoerslang
    205 cm
Technisch
  • Droogtechniek vaatwasser
    Zeolith
Design
  • Basiskleur
    Roestvrijstaal
  • Commerciële kleurnaam
    Zwart
Maten en gewicht
  • Breedte
    448 mm
  • Breedte inclusief verpakking
    510 mm
  • Commerciële breedte
    45 cm
  • Diepte
    573 mm
  • Diepte apparaat met 90° geopende deur
    1150 mm
  • Diepte inclusief verpakking
    670 mm
  • Hoogte
    815 mm
  • Hoogte inclusief verpakking
    880 mm
  • Maximale nisbreedte
    458 mm
  • Maximale nisdiepte
    550 mm
  • Maximale nishoogte
    875 mm
  • Minimale nisbreedte
    450 mm
  • Minimale nisdiepte
    550 mm
  • Minimale nishoogte
    815 mm