  3. Kuppersbusch CKV6550.0W
Algemeen
  • Bediening via app
    Nee
  • Bouwvorm
    Inbouw
  • EAN
  • Soort bediening
    Touchscreen
  • Type koffiezetapparaat
    Inbouw koffiezetapparaat
  • Volledig Automatisch
    Ja
Programma's en functies
  • Geïntegreerde maalfunctie
    Ja
  • Heetwaterfunctie
  • Koffiespecialiteit
    Espresso
Comfort
  • Instelbare hoeveelheid koffie
  • Koffiesterkte instelbaar
Bediening
  • Soort bediening kookplaat
    Touchscreen
  • Soort bedieningselementen
    Tiptoetsbediening
Aansluiting
  • Aansluitwaarde
    1350 W
Eigenschappen
  • Melkopschuimer
  • Netto inhoud totaal
    1 liter
  • Waterreservoir
Technisch
  • Maximale pompdruk
    15 bar
Design
  • Basiskleur
    Wit
  • In andere kleuren leverbaar
  • Met decorlijst
    Nee
Maten en gewicht
  • Breedte
    595 mm
  • Commerciële hoogte
    45 cm
  • Diepte
    401 mm
  • Hoogte
    455 mm
  • Minimale nisbreedte
    560 mm
  • Minimale nisdiepte
    550 mm
  • Minimale nishoogte
    450 mm