  3. Inventum AKV6004ZWA
Algemeen
  • Bediening via app
    Nee
  • EAN
  • Type afzuigkap
    Vlakscherm afzuigkap
Prestaties en verbruik
  • Energie-efficiëntieklasse
    C
  • Energieverbruik per jaar
    59 kWh
  • Geluidsniveau
    65 db
  • Geluidsniveau op hoogste stand
    65 db
Comfort
  • Binnenverlichting
    Ja
Aansluiting
  • Aansluitwaarde
    126 W
Technisch
  • Aantal motoren
    1
  • Motorloos
    Met motor
  • Totaal vermogen van de motoren
    120 W
Design
  • Basiskleur
    Zwart
Maten en gewicht
  • Breedte
    600 mm
  • Commerciële breedte
    60 cm
  • Diepte
    310-480 mm
  • Hoogte
    187 mm
  • Maximale luchtafvoer diameter
    150 mm
  • Minimale luchtafvoer diameter
    120 mm